درباره ما

رسام الکترونیک کار خود را در زمینه ردیابی خودرو، و جی پی اس از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و هم اینک یکی از فعالترین شرکت های ایرانی در زمینه واردات ردیاب وسایط نقلیه/اشخاص/حیوانات، و همچنین و مدیریت ناوگان/ردیابی میباشد،

رسام جی پی اس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصان مجرب در زمینه واردات و انتخاب بهترین تولیدات جی پی اس، و همچنین با بهره گیری از قوی ترین سرورها و نرم افزارها در خصوص مدیریت ناوگان و ردیابی آنلاین، زمینه ای را فراهم کرد تا بتواند هر چه بهتر به هم میهنان عزیز خدمت نماید.


مهم‌ترین فعالیت‌ و خدمات رسام الکترونیک، واردات تجهیزالت ردیابی وسایط نقلیه، اشخاص، و حیوانات، و عرضه مستقیم این محصولات به هم میهنان عزیز و معظم است.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ در فضای سایبری در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند. بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود. رسام الکترونیک این افتخار را دارد که یکی از ارایه کنندگان خدمات فروش اینترنتی در ایران است.

انتخاب سایت مطمین و امن رمز خرید امن و صحیح از دنیای مجازی است. دارا بودن نماد اعتماد نشانگر قابل اعتماد بودن فروشگاه مجازی است.

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر رسام جی پی اس :

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های رسام الکترونیک، از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های رسام الکترونیک، باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان رسام الکترونیک بوده است.

 

اطلاعات کلی واحد اقتصادی:

مسئول واحد اقتصادی عرضه کننده کالا  و مسئول وب سایت : آقای سید سلمان زیدی

صاحب دامین : آقای سید سلمان زیدی