نکاتی دیگر برای صرفه جویی در سوخت

فیلم رنگ کوره ماشین
سه شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶
نمایش همه

نکاتی دیگر برای صرفه جویی در سوخت

رسام جی پی اس:

درواقع خودروهای هیبریدی در کاهش مصرف سوخت به یاری شما خواهند آمد. همچنین خودروهایی نیز وجود دارند که مدعی هستند مصرف دوگانه بنزین و آب دارند.
دقیقا چقدر این مطالب حقیقت دارد و یا خیر، راه طولانی در رسیدن به این امر وجود دارد، لذا شما فرصت دارید خودتان تحقیق کنید بویژه از کسانی که برای انتخاب خودرویی با این ویژگی تحقیق نموده اند.
اما این تکنولژی های نو ظهور هنوز قیمت بالایی دارند و تجملاتی محسوب میشوند، و به سطح هزینه اقشار عظیم متوسط و کارمندان نرسیده اند.
لذا بهتر است گزینه های دیگری را امتحان نمایید.
خرید روزمره با اتومبیلتان قطعا بهترین روش برای صرفه جویی در سوخت نیست. زیرا ممکن است شما زمان زیادی را صرف پیدا کردن جای پارک برای اتومبیلتان باشید در حالی که در این دوران همچنان بنزین مصرف میکنید.

مصرف سوخت، رسام جی پی اس، اتومبیل، ذخیره سوخت، کاهش مصرف سوخت، هیبریدیاگر قصد دارید بنزین اتومبیلتان را زمانی که میخواهید به موقعیتی بروید که دارای فضای پارک نیز است، ذخیره نمایید، فضاهای پارکینگ را انتخاب کنید که دارای اتومبیل های کمتر و کوچکتر و اتاقک های پارک بیشتری باشند. برای این منظور بویژه در پارکینگ های طبقاتی ، طبقات بالاتر را انتخاب نمایید.

بعضی از هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، برای تشویق مشتریان به خرید از آنجا، کارت های اعتباری سوخت توزیع مینمایند. با خرید از این مراکز میتونید سوخت مصرفی خود را جبران نمایید. و در هزینه سوخت صرفه جویی کنید.
در مکان های خاصی شما مطمئنا میتوانید با داشتن کارت عضویت انجا، بنزین را با نرخ کمتری تهیه نمایید. پس برای پیدا نمودن این چنین مکان هایی وقت بگذارید. مثلا بعضی از جایگاه های به اعضای خود تخفیف میدهند.

شما بایستی فشار هوای اتومبیلتان را بصورت دوره هفتگی چک نمایید، زیرا در صورت نا میزان بودن فشار اتومبیل مصرف سوخ به میزان زیادی افزایش می آبد. توصیه میکنیم یک پمیپ هوای کوچک و ارزان قیمت بخرید و خودتان هر هفته نسبت به تنظیم باد اتومبیلتان اقدام کنید.

 

اگرچه بعضی از نکات درج شده در ایران هنوز کاربردی ندارند، لیکن با ایجاد و گسترش فضای رقابتی شاهد بروز و ترویج این متدهای تبلیغاتی نیز خواهیم بود.

ترجمه: رسام جی پی اس (مهدس زیدی)

مطلب مرتبط:     نکاتی برای کاهش مصرف سوخت

 

ردیاب خودروی رسام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *