نکاتی برای کاهش مصرف سوخت خودرو

هفت اقدام لازم که پس از تصادف باید انجام دهید !
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
نکاتی که هنگام خرید تایر باید به آن توجه کنیم
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
نمایش همه

نکاتی برای کاهش مصرف سوخت خودرو

اگر شما در محدوده سرعت مجاز رانندگی کنید میتوانید تا ۲۳% در مصرف سوخت خودروی خود صرفه جویی کنید. استفاده از افزودنی های معتبر در بنزین نیز میتواند در صرفه جویی سوخت در جاده ها به شما کمک کند.

استفاده از “کلاهک بازدارنده سوختگیری بیش از حد مجاز”، که توسط اکثر رانندگان رعایت میشود، در واقع نقش بسزایی در میزان متابولیسم سوخت خودرو دارد. مطالعات بخش انرژی فدرال آمریکا که با ۱۷ درصد وسایط نقلیه در بزرگراه ها سرو کار دارد نشان میدهد که میزان مجاز سوخت گیری خودرو در کاهش مصرف سوخت تاثیر بسزایی داشته و از ایجاد فشار مضاعف گاز بنزین تولید شده در باک، جلوگیری میکند.

 

ردیاب خودرو رسام وارد کننده انواع ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت را اکنون از فروشگاه اینترنتی رسام جی پی اس تهیه کنید

 

صرفه جویی بنزین، تایر، ردیاب خودرو، ردیاب، ردیاب موتور سیکلت، بهترین ردیاب، ارزانترین ردیاب، مینی ردیاب، ردیاب کوچکرانندگی روزانه در یک مسیر خاص، مصرف سوخت را به اندازه معینی به همراه خواهد داشت. با مدیریت رانندگی روزانه در مسیر خاص، مثلا مشارکت با دوستان دیگری که در همین مسیر و زمان، رانندگی میکنند، به میزان قابل توجهی در مصرف سوخت خود صرفه جویی نمایید. و در پایان روز و پایان ماه متوجه خواهید شد که به طور شگفت انگیزی در هزینه سوخت خود صرفه جویی نموده اید.

 

صرفه جویی بنزین، تایر، ردیاب خودرو، ردیاب، ردیاب موتور سیکلت، بهترین ردیاب، ارزانترین ردیاب، مینی ردیاب، ردیاب کوچکاستفاده از چرخ های بزرگ تر از استادارد تعیین شده برای خودرو، عملکرد مطلوب ماشین را تضعیف میکند. چرخهای نامناسب به شما اجازه نخواهد داد تا آنگونه که باید در مصرف سوخت صرفه جویی نمایید. تایر هایی که باد آن متناسب با فشار وارده بر خودرو و اتمسفر هوا تنظیم شده باشد، صرفه جویی در مصرف بنزین را به ارمغان می آورد.

با نصب ردیاب ماشین بر روی خودروی خود همواره در محدوده امن باشید.

صرفه جویی بنزین، تایر، ردیاب خودرو، ردیاب، ردیاب موتور سیکلت، بهترین ردیاب، ارزانترین ردیاب، مینی ردیاب، ردیاب کوچک

باید هرچند وقت یکبار از تکنسین و مکانیک ماشین خود بخواهید با توجه به بررسیهای استانداردی که بر روی خودروی شما انجام میدهد، از عملکرد عالی خودروی شما مطمئن باشد. عملکرد نادرست موتور خودرو موجب مصرف سوخت بالا و غیر متعارف خواهد شد.

ردیاب خودرو رسام با ابعاد کوچک و استحکام زیاد به راحتی در هر جای خودرو قابل جاسازی میباشد

فشار زیاد بر روی تایرها در طول زمان موجب فرسایش و از بین رفتن آنها میشود. یک جفت تایر فرسوده نمیتواند موجب صرفه جویی در مصرف بنزین شود. رانندگی با سرعت محدود شده در حد متوسط موجب میشود از وارد آمدن فشار زیاد بر روی تایرها جلوگیری شود. و موجب صرفه جویی در مصرف سوخت و البته هزینه تعویض زود هنگام تایر گردد.

ترجمه : اختصاصی سایت رسام جی پی اس

مترجم: سید سلمان زیدی

 

 

فقط ردیاب خودرو رسام جی پی اس را امتحان کنید

اکنون میتوانید از تخفیفات ویژه ما استفاده نموده و از طریق لینک زیر خرید نمایید

رسام جی پی اس وارد کننده بهترین و بروزترین ردیاب ها (ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص؛ ردیاب حیوانات)

ردیاب رسام جی پی اس
تلفن واحد فروش: ۰۹۱۵۵۱۶۲۳۰۷ -۰۵۱۳۶۰۸۹۴۰۸

t.me/rasamgps

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *