نصب ردیاب در پیشگیری از سرقت خودرو بسیار موثر است

آب بندی خودرو، آب بندی، حودرو صفر، رانندگی، سرعت بالا، رانندگی، پرشتاب، رهگیر، دزدگیر ماهواره ای
آب بندی موتور خودروهای صفر چقدر ضرورت دارد؟
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵
ساعت GPS برای محافظت از کودکان و سالمندان
پنج شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵
نمایش همه

نصب ردیاب در پیشگیری از سرقت خودرو بسیار موثر است

بنا به گفته علیرضا ساوری (مدیر کل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه): بررسی‌ها نشان می‌دهد ۹۰ درصد خودروهای مسروقه مربوط به ۵ نوع خودرو به ترتیب سرقت؛ پراید، پژو۴۰۵، پرشیا، سمند و نیسان است.
وی گفت: سرقت خودروهای مذکور به علت داشتن کمترین سیستم‌ ایمنی و ضد سرقت نظیر ایموبلایزر است ضمن اینکه به لحاظ فراوانی خودروهای مذکور بیشتر در معرض سرقت قرار دارند.
ساوری تصریح کرد: به لحاظ جغرافیایی استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان و فارس بیشترین فراوانی آمار سرقت خودرو را به خود اختصاص داده اند.
مدیرکل پیشگیری‌های وضعی معاونت اجتماعی قوه قضائیه عنوان کرد: با توجه به ابعاد و پیچیدگی‌های جرم سرقت و بعضا سازمان یافتگی جرائم، نیازمند بهره‌گیری از ابزارها و فن آوری‌های نوین در راستای پیشگیری از جرم و کشف علمی آن هستیم.
ساوری افزود: بهره گیری از ابزار فن‌آوری نوین در کاهش و پیشگیری از سرقت خودروها با هدف کشف علمی جرم و منصرف سازی و ناتوان کردن عوامل و عناصر دخیل در سرقت خودروها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
نصب ردیاب، سرقت خودرو، ردیاب، دزدگیر ماهواره ای، خودروهای مسروقه، رسام الکترونیک، ردیاب موتور، ردیاب موتورسیکلت، ردیاب اشخاص

خرید اینترنتی ردیاب خودرو

وی گفت: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در نظر دارد با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه‌های مذکور با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین و پیشرفته درباره کنترل، مهار و کاهش سرقت خودرو به ویژه کاهش سرقت‌های مربوط به خودروهای پنج گانه فوق الذکر در سطح استان‌های کشور اقدام کند.

مدیرکل پیشگیری‌های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه اظهار کرد: بهره‌گیری از دستگاه ردیاب خودرو و نصب آن بر روی خودروهای تولیدی سال ساخت ۱۳۸۸ و قبل از آن به ویژه در گروه خودروهای پنج گانه مد نظر با اولویت و در یک زمان بندی مرحله ای وتدریجی در استان‌های تهران، البرز،‌خراسان رضوی،‌ فارس،‌اصفهان و کرمانشاه ‌به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
این مقام مسئول توضیح داد: مطابق نظریه کارشناسی اولیه مقرر شده  است نصب تراشه ردیاب خودرو در مرحله نخست بر اساس اعلام رضایت مالک خودرو و به شکل داوطلبانه بر روی خودروهای پنج گانه در استان‌های فوق الذکر صورت پذیرد.
وی در خصوص ضرورت هماهنگی و همکاری سایر دستگاه‌ها گفت: برای اجرای این طرح نیاز به هماهنگی و همکاری سایر دستگاه‌ها از جمله شهرداری،‌ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ‌ناجا، وزارت صنعت و معدن و تجارت، گمرک و سازمان امور مالیاتی وجود دارد.
مدیرکل پیشگیری وضعی معاونت اجتماعی قوه قضائیه به مالکان و دارندگان این قبیل خودروها به ویژه مدل‌های تولیدی ۸۸ و پایین تر از آن  توصیه کرد: با ارتقاء ضریب ایمنی و تجهیز خودروهای خود به لوازم ضد سرقت نظیر قفل پدال، قفل فرمان، نصب دزدگیر، تعویض قفل‌های درب‌ها و درب صندوق عقب و نظایر آن از سرقت احتمالی خودروی خود پیشگیری کنند .

منبع: خبرگزاری میزان

 با خرید و نصب ردیاب خودرو همواره ماشین تان در محدوده امن بوده، و دیگر نگران سرقت اتومبیل نخواهید بود.

هم اکنون میتوانید هریک از ردیاب های مورد نظر خود را بصورت آنلاین خرید نموده و از مزایای زیاد آن سود ببرید.

 

ردیاب شخصی، دریاب ساعت، دریاب افراد، ردیاب اشخاص

ردیاب شخصی

ردیاب ماشین، ردیاب خودرو، ردیاب، ردیاب اتومبیل، ردیاب ماهواره ای، دزدگیر ماهواره ای

ردیاب خودرو

ردیاب موتور سیکلت، ردیاب ، ردیاب موتور

ردیاب موتور سیکلت

 

رسام جی پی اس وادکننده و توزیع کننده بروزترین ردیاب خودرو و با پشتیبانی قویترین سرور آنلاین ردیابی بین المللی

ردیاب رسام VT600X یکی از بهترین و بروز ترین ردیابها در تمام کشورها. با پشتیبانی یکی از قویترین سرورهای ردیابی جهانی
رسام الکترونیک واردکننده ردیاب های خودرو، موتورسیکلت و اشخاص
مدیر فروش: مهندس سلمان زیدی ۰۹۱۵۵۱۶۲۳۰۷ –

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *