ساعت GPS برای محافظت از کودکان و سالمندان

نصب ردیاب در پیشگیری از سرقت خودرو بسیار موثر است
سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵
باورهای صحیح و غلط در مورد ایربک خودرو!
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
نمایش همه

ساعت GPS برای محافظت از کودکان و سالمندان

ردیاب بچه ها

دستگاه ردیاب اشخاص جی پی اس، ساعت ردیاب GPS

از قابلیت و کارکردهای GPS در خانواده، استفاده از ساعت ردیاب اشخاص برای مراقبت از فرزندان و افراد سالمند و افرادی که دچار آلزایمر هستند، میباشد.

نظارت و کنترل فرزندان در اماکن شلوغ و مراکز تفریحی بسیار مشکل است. زیرا در مراکز خرید ذهن و حواس والدین به خرید بوده، و در مراکز تفریحی نیز کودکان بسیار سر به هوا و بازیگوش، هستند. و این عوامل باعث دور شدن آنان از شما و در نتیجه گم شدن آنان میشود. ردیابی فرزندان بسیار حیاطی خواهد بود زیرا، ممکن است سارقین کودک که در این مکان ها به شکار نشسته اند نیز در پی فرست های این چنین هستند. در صورت گم شدن و ربوده شدن فرزندتان، حادثه ای ناگوار اتفاق افتاده و شما دچار استرس، سردرگمی و پریشانی شدیدی خواهید بود. لیکن با استفاده از ساعت ردیاب اشخاص که نوعی دستگاه ردیاب GPS میباشد، فرزندان تان همواره در محدوده امن بوده و شما بدون توجه به فاصله میتوانید بر آنان نظارت، و از موقعیت مکانی آنان آگاه باشید.

محافظت از کودک، آلزایمر، ردیاب، ساعت ردیاب، ردیاب GPS، ردیاب جی پی اس، دستگاه ردیاب، بهترین رداب، ارزانترین ردیاب، ردیابی آنلاین، جی پی اس ،GPS

موارد مهم:

چگونه دستگاه ردیاب اشخاص به والدین در پیدا نمودن کودک گم شده شان کمک میکند. و چگونه دستگاه ردیاب اشخاص اطلاعات را به والدین ارسال میکند؟

شرح:

پیدا نمودن فرزندی که مفقود شده در اسرع وقت بسیار حیاتی و ضروری است. دستگاه ردیاب GPS که بصورت یک ساعت میباشد و به آن ساعت ردیاب نیز گفته میشود، بسیار سبک بوده و بر روی مچ فزرندان و یا افراد سالمند و یا مبتلایان به آلزایمر  نصب میگردد. حتی انواعی از آن را میتوان در کیف و یا کوله پشتی قرار داد؛ و از طریق آن همواره از موقعیت آنان مطلع بود. 

راه حل:

دستگاه ردیاب جی پی اس که بصورت ساعت عرضه میگردد، دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی بوده که توسط آن به والدین و ناظرین در یافت فرزندان و افراد کمک میکند. والدین و با افراد ناظر میتوانند از طریق اینترنت و یا دریافت لینک موقعیت گوگل و یا پیام های هشدار بر روی گوشی همراه خود ، که توسط دستگاه ردیاب GPS ارسال میشود از وضعیت و موقعیت فرزندان و افراد سالمند مطلع شوند. 

محافظت از کودک، آلزایمر، ردیاب، ساعت ردیاب، ردیاب GPS، ردیاب جی پی اس، دستگاه ردیاب، بهترین رداب، ارزانترین ردیاب، ردیابی آنلاین، جی پی اس ،GPS

چگونگی:

زمانی که ساعت ردیاب GPS که وزنی بسیار کم دارد بر روی مچ فرزندان و یا افراد سالمند قرار میگردد، از طریق سیم کارت موجود در ان یک کانال ارتباطی بین دستگاه و والدین برقرار میگردد. حتی کودک و یا افراد سالمند با فشردن دکمه امداد که بر روی ساعت ردیاب جی پی اس تعبیه شده است پیام کمک را به همراه لینک مختصات جغرافیایی برای والدین و یا افراد ناظر ارسال و آنان را از موقعیت خطر باخبر کنند. در صورت جدا شدن ساعت از مچ افراد نیز ساعت ردیاب جی پی اس یک پیامک برای والدین و یا ناظرین ارسال و از جدا شدن ساعت از مچ مطلع مینماید.
والدین میتوانند حتی با فرزند خود و یا افراد سالمند از طریق ساعت ردیاب GPS مکالمه دوطرفه داشته باشند.  

 
ساعت ردیاب، ردیاب اشخاص,ردیاب بیماران آلزامیر،ردیاب کودکان،ردیاب کارپردازان، ردیابی، ردیاب نگهبانان،بیمار آلزایمر،مراقبت از بیمار آلزایمر،آلزایمر 

رسام جی پی اس فروشنده بهترین انواع ردیاب خودرو, ردیاب مواور سیکلت، ردیاب شخصی, ساعت ردیاب، و ردیاب حیوانات.

فروش ساعت ردیاب GPS: مهندس زیدی ۰۹۱۵۵۱۶۲۳۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *