نکاتی در استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس رسام

توصیه های امنیتی و حفاظتی درخصوص خودرو
چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶
چگونه دمای داخل کابین خودرو را کاهش دهیم
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
نمایش همه

نکاتی در استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس رسام

استفاده از ردیاب خودرو رسام جی پی اس، یک روش عالی برای اطمینان از در امنیت بودن فرزندان و اعضای خانواده تان، در شرایطی که در کنار آنان نیستید، است.
یک ردیاب جی پی اس خودروی خوب، به فرزندانتان احساس آزادی میدهد زیرا خود را بدون اسکورت و یا تحت تعقیب بودن توسط شما میبینند. در حالیکه شما همواره هر زمان که بخواهید توسط دستگاه ردیاب جی پی اس، از موقعیت آنان مطلع خواهید بود. حتی بر روی سرعت رانندگی فرزندان سرشار از انرژی جوانی تان نیز دقت خواهید داشت.
رسام جی پی اس، توجه والدین عزیز را جهت استفاده مطلوب از دستگاه ردیاب به چند نکته مفید جلب میکند.

انتخاب یک دستگاه ردیاب مناسب:

باید بدانید شما چه توقعی از ردیاب دارید: آیا فقط میخواهید موقعیت یابی کنید؟ و یا اینکه میخواهید ردیاب اتومبیل به عنوان یک سیستم حفاظتی و امنیتی برای خودرو و سرنشینان آن نیز عمل نماید. بدیهی است که مورد دوم مطلوب همه والدین خواهد بود. تا به شما اطلاعاتی مانند موقعیت، سرعت، روشن شدن خودرو، و سایر اطلاعات مهم را بصورت آفلاین و یا زنده خواهد داد.
بعضی از دستگاه های ردیاب خودرو و یا ردیاب اشخاص فقط به شما گزارش موقعیت میدهند که خودرو و یا شخص کجا است . اما بسیاری از ردیابهای ماشین سوابق گذشته موقعیت و تردد را نیز به شما میدهند که خودرو و یا شخص در چه مکانهایی تردد داشته است. و اینکه آیا خودرو از محل پارک آن جابجا شده است و یا موتور آن در غیاب فرزندانتان و یا حتی شما، روشن شده است ؟ ردیاب ماشین رسام جی پی اس با دارا بودن امکاناتی بسیار، از نوع دوم میباشد.

ردیاب، دستگاه ردیاب، امنیت خودرو، ردیاب جی پی اس، ردیاب GPS، ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص، رسام جی پی اس، نکات ردیاب

جاسوسی فرزند و یا همسرتان را نکنید

قبل از اینکه به استفاده از دستگاه ردیاب بپردازیم، این نکته حائز اهمیت است که کنار فرزند و همسرتان بنشینید و به آنان بفهمانید که شما توسط دستگاه ردیاب جی پی اس قصد جاسوسی آنان را ندارید. بلکه وجود دستگاه، صرف نظر از امنیت خودرو و امنیت آنان، بابت اطمینان از این است که آیا شما

به مکان های مورد توافق مثل منزل دوستان، دانشگاه، باشگاه ورزشی و ….، رسیده اید و یا آنجا را ترک کرده اید.
سعی نکنید دستگاه ردیاب اتومبیل، ردیاب موتور سیکلت، یا ردیاب اشخاص را از فرزندانتان (ویا همسرتان) مخفی کنید. زیرا شما میخواهید فرزند و یا همسرتان، بدانند که به آنان در اینکه به تنهایی سفر کنند اعتماد دارید.

 

استفاده از ردیاب GPS

بسیاری از ردیاب های GPS از نرم افزار و یا سامانه اینترنتی استفاده میکنند که اطلاعات را بصورت لحظه ای و بروز شده، و یا بصورت زنده گزارش میکند. بسیاری نیز از سیم کارت استفاده میکنند و شما با ارتباط با سیم کارت از موقعیت خودرو مطلع میشوید. ردیاب های رسام جی پی اس از هردو گزینه فوق بطور همزمان استفاده مینماید .
همامطور که قبلا نیز متذکر شدیم شما نمیخواهید ردیاب را از فرزندانتان مخفی کنید، بلکه میتوانید دستگاه ردیاب اشخاص را در کوله پشتی و یا دوچرخه فرزندتان با اطلاع آنان جاسازی کنید. و یا ردیاب خودرو رسام را با مشورت فرزند و یا همسرتان در داشبور اتومبیل آنان  جاسازی نمایید.
وقتی قصد رصد و موقعیت یابی دارید، نباید به دفعات زیاد مثلا هر ۳ یا ۵ دقیقه این کار را انجام دهید. زیرا محدودیت هایی را برای شما ایجاد خواهدنمود. مثلا برای ردیاب های اشخاص، هرچه  بیشتر درخواست موقعیت به دستگاه ردیاب بفرستید، سریع تر باتری دستگاه ردیاب جی پی اس خالی میگردد. و یا اعتبار سیم کارت داخل ردیاب اشخاص و ردیاب اتومبیل سریع تر به اتمام میرسد. و مجبورید هزینه بیشتری برای ردیابی آنان بپردازید.

همچنین در ردیابی زنده، شما میتوانید حصار جغرافیایی (geo-fence) یا محدوه امن، تعریف نمایید. و آن محدوده ای است که اگر فرزنداتان بنا به تعریف به آن وارد و یا از آن خارج شوند، شما یک اخطار از سوی دستگاه ردیاب دریافت خواهید کرد. این برای وقتی شما با فرزندتان توافق میکنید که به چه محدوده های بروید و یا به کجا ها نرود بسیار مفید است.
همچنین حصار جغرفیایی برای زمانی که میخواهید بدانید آیا فرزند و یا همسرتان به مقصد رسیده است و یا آنجا را ترک نموده بسیار مفید است.
تمامی ردیاب های رسام جی پی اس، گزینه دکمه امداد دارند. وقتی فرزند و یا همسرتان از وجود ردیاب در کنار خود مطلع هستند، در صورت بروز خطر، با فشردن دکمه امداد، بصورت مخفیانه، به راحتی شما را از بروز آن مطلع مینمایند. و شما با دریافت پیامک از در خطر بودن آنان مطلع میشود و با لینک موقعیتی که دستگاه ردیاب جی پی اس رسام برای شما فرستاده از موقعیت آنان با خبر شده و اقدامات لازم را سریعا جهت نجات آنان انجام خواهید داد. و این حس امنیت و آرامش را برای هر دو طرف به ارمغان خواهد آورد.

 

ردیاب، دستگاه ردیاب، امنیت خودرو، ردیاب جی پی اس، ردیاب GPS، ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص، رسام جی پی اس، نکات ردیابخلاصه:

استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس رسام، روشی عالی برای کننترل و نظارت بر رانندگی و تردد فرزندانتان است، درحالیکه همچنان آزادی سفر را بصورت مستقل به آنان داده اید.
مادامیکه شما از موقعیت فرزند و یا همسرتان توسط دریافت پیامک اخطار، و یا دیدن موقعیت بصورت زنده، هنگام رسیدن و خارج شدن از مقصد مطلعید، دستگاه ردیاب رسام جی پی اس یک وسیله و روش عالی برای در امنیت نگه داشتن اعضای خانواده تان خواهد بود.
فرزند و همسرتان نیز با فشردن دکمه امداد از در خطر بودنشان شما را مطلع نموده و از اینکه میدانند شما در حین رصد آنان، اقدامات لازم را انجام خواهید داد، آسوده بوده و آرامش خود را حفظ خواهند نمود.

 

رسام جی پی اس، وارد کننده انواع ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص، ردیاب موتور سیکات، سعی نموده همواره بهترین ردیاب های بروز را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.

 

فقط ردیاب خودرو رسام جی پی اس را امتحان کنید

اکنون میتوانید از تخفیفات ویژه ما استفاده نموده و از طریق لینک زیر خرید نمایید

 

پذیرش نمایندگی در شهرستان ها، برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی ما مراجعه نمایید

رسام جی پی اس وارد کننده انواع ردیاب (ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص؛ ردیاب حیوانات)

ردیاب رسام جی پی اس
تلفن واحد فروش: ۰۹۱۵۵۱۶۲۳۰۷ – ۰۵۱۳۶۰۸۹۴۰۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *